Ерудит

07.12.2016 року в Коледжі під керівництвом циклової комісії загальноосвітніх дисциплін відбулася інтелектуальна гра “Ерудит” серед студентів I-го курсу.

У змаганні взяли участь чотири команди: групи ПР-7; СР-4,ПР-6; ФБС-4; ЕП-5.

За результатами гри:

у номінації:

  • “Дружня група” ПР-7;
  • “Найактивніша група” СР-4, ПР-6;
  • “Найкреативніша група” ЕП-5.

Перемогла команда групи ФБС-4!

На святі нагороджено грамотами переможців з предметних олімпіад:

З ХІМІЇ

І місце – Стеба Ірина Миколаївна (ФБС-4)

ІІ місце – Близнюк Катерина Володимирівна (ФБС-4)

ІІІ місце – Кудін Марія Олександрівна (СР-4)

З БІОЛОГІЇ

         І місце – Дубік Тетяна Андріївна (ФБС-4)

ІІ місце – Шемендюк Анастасія Миколаївна (ЕП-5)

ІІІ місце – Стеба Ірина Миколаївна (ФБС-4)

З ФІЗИКИ

І місце — Дубік Тетяна Андріївна (ФБС-4)

ІІ місце — Близнюк Катерина Володимирівна (ФБС-4)

ІІІ місце – Кривоносова Олена Михайлівна (ФБС-4)

З УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

         І місце – Милько Наталія Борисівна (СР-3)

ІІ місце – Мандровська Світлана Олександрівна (ЕП-4)

ІІІ місце – Кривоносова Олена Михайлівна (ФБС-4)

З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

         І місце – Середа Софія Миколаївна (ЕП-5)

ІІ місце – Кривоус Нікіта Леонідович (ЕП-5)

ІІІ місце – Кудін Марія Олександрівна (СР-4)

З ГЕОГРАФІЇ

         І місце – Канчура Анастасія Романівна (ЕП-4)

ІІ місце – Осипок Анастасія Сергіївна (СР-3)

ІІІ місце – Баранова Ксенія Анатоліївна (СР-3)

З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

         І місце – Неділя Назар Миколайович (ФК-3)

ІІ місце – Звонок Анастасія Ігорівна (ПР-5)

ІІІ місце – Летошко Аня Олександрівна (ПР-5)

ІІІ місце – Оседач Анна Петрівна (ФК-3)

З ІСТОРІЇ

         І місце – Булатов Антон Валерійович (ПР-7)

ІІ місце – Крючок Ілля Олегович ( ПР-6)

ІІІ місце – Кудін Марія Олександрівна (СР-4)

З ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

         І місце – Середа Софія Миколаївна (ЕП-5)

         ІІ місце — Близнюк Катерина Володимирівна (ФБС-4)

ІІІ місце – Кудін Марія Олександрівна (СР-4)

З МАТЕМАТИКИ

         І місце – Кривоус Нікіта Леонідович (ЕП-5)

ІІ місце – Попелишко Валерія Ростиславівна (СР-4)

ІІІ місце – Довга Марина Миколаївна (ФБС-4)

ВІТАЄМО!!!

Previous Article
Next Article