Спортивне життя та досягнення

Спорт і молодь — поняття нероздільні. Колектив коледжу живе за принципом: «У здоровому тілі — здоровий дух». Ця формула втілює ідею всебічно розвиненої особистості, в якій фізична досконалість органічно поєднується з високим рівнем інтелектуально-духовного розвитку.

Здоров’я – перша й найважливіша потреба людини, яка визначає його здатність до праці та забезпечує гармонійний розвиток. Здоровий спосіб життя – це раціонально організований, активний, трудовий, загартовуючий та в той же час захищаючий від впливу навколишнього середовища спосіб життя, який дозволяє до глибокої старості зберігати моральне, психічне й фізичне здоров’я людини. Формування здорового способу життя залежить тільки від нас самих, нашої самооцінки, переконань та світогляду і є головним важелем первинної профілактики здоров’я молоді через зміну стилю та укладу життя, його оздоровлення з використанням знань для подолання шкідливих звичок, гіподинамії та несприятливих сторін життя, пов’язаних із різноманітними ситуаціями. В нашому навчальному закладі ці питання є пріоритетними, адже систематичні заняття фізичними вправами запобігають виникненню хвороб, покращують імунну систему, а також прискорюють відновлення функцій всіх систем і органів людського організму. При проведенні занять з фізичного виховання використовуються різні форми організації навчально-виховного процесу: обов’язкові заняття з фізичної культури, що проводяться за розкладом, самостійні заняття студентів у групах здоров’я та спортивних секціях.

До занять з фізичної культури та виховання залучено всіх студентів денної форми навчання.

Спортивно-масова робота коледжу багатогранна, потребує чимало зусиль в організаційному плані, проте наша студентська молодь надзвичайно активна. Згідно з планом спортивно-масової роботи на навчальний рік передбачені:

легкоатлетичний крос серед студентів 1-2 курсів;

спартакіада коледжу з видів спорту (баскетболу, волейболу, футболу, настільного тенісу, шахів, легкої атлетики);

військово-спортивний конкурс «Козацькі забави»;

спартакіада коледжу серед збірних команд спеціальностей та команди викладачів;

одноденні туристичні походи;

участь в районній спартакіаді серед навчальних закладів.

Вести здоровий спосіб життя та бути завжди у хорошій фізичній формі — в нашому коледжі модно. У навчальному закладі функціонує низка різноманітних спортивних секцій, учасниками яких можуть стати усі охочі. Викладачі фізичного виховання проводять секційну роботу, яка дозволяє залучати все більше студентів до занять фізичною культурою, зміцнює їх та фізично вдосконалює, виховує інтерес до здорового способу життя.

Важливою умовою організації та проведення навчально-виховної роботи з фізичного виховання, організації оздоровчо-спортивної роботи є наявність спортивно-матеріальної бази. В нашому закладі діє навчально-тренувальний комплекс, який використовується як для проведення навчальних занять, так і для організації фізкультурно-оздоровчої роботи. До спортивного комплексу входять: спортивна зала,  тренажерна зала, місце для гри в настільний теніс, стадіон.

В коледжі створено найкращі умови для досягнення спортивних висот.