Студентське самоврядування

Студентські роки більшість вважає чи не найкращими роками в своєму житті. Саме за студентства кожний стає по-справжньому дорослою людиною, сам приймає рішення, вирішує власні проблеми, Чекати на те, що проблеми хтось вирішить замість нас – доволі наївна думка. Саме тому необхідно об’єднуватися, а це і є студентське самоврядування, коли студенти спільно вирішують все.

Студентська рада Коледжу економіки і технологій ЧНТУ діє на основі Положення «Про студентську раду коледжу» та діючого законодавства України.

Члени студентської ради організовують роботу по виявленню талановитої молоді серед студентів нового набору шляхом проведення конкурсу «Віват, першокурсник!». З нагоди Дня студента  для стимулювання і самореалізації особистості та відзначення досягнень студентів проводять нагородження кращих студентів — «Судент року».

У КЕіТ ЧНТУ студентське самоврядування є одним із найважливіших напрямків виховної роботи. Основною його метою було і є – виховувати у молоді активну життєву позицію, готувати до участі у демократичному управлінні суспільством, сприяти виробленню у студентів організаторських навичок, вмінню співпрацювати на принципах рівності, гласності, відкритості та формувати такі якості, як: відповідальність, самостійність, готовність залежно від конкретних умов знаходити правильні рішення, долати труднощі, уміння вносити у будь-яку справу свої зусилля, думки, пропозиції.

Студентська рада 2016-2017

Голова Студентської ради

 ШЛЯХЕТКО Катерина

Я голова дружньої компанії студентської ради. Очолюю усі сектори та напрямки. Приймаю дуже активну участь у житті коледжу і намагаюся зробити усе найкраще і можливе що є у моїх силах.

Заступник голови Студентської ради

ФЕДОРІНА Катерина

Я активна, впевнена в собі, різнобічна людина. Навчаюся на економічному відділенні на спеціальності «Економіка підприємства». Я готова йти вперед з головою студентського самоврядування і втілювати всі думки в реальність. 

ЛЕВЧЕНКО Анастасія

Очолюю навчальний сектор. Слідкую за виконанням студентами програми навчального процесу, мотивую їх до покращення відвідування, активно співпрацюю з адміністрацією коледжу.

ЧЕРНЯВСЬКА Руслана

Очолюю інформаційний сектор.

 

РУБІС Аліна

Очолюю нормативно-правововий сектор. Допомагаю вирішити конфліктні ситуації між студентами та викладачами.

 

ЧИЧКАНЬ Альона

Очолюю волонтерський сектор.

 

МАКЕДОН Анастасія

Очолюю культ-масовий сектор, Доручене мені завдання — організовувати дозвілля студентів.

 

 

ГУЗА Сергій

Очолюю соціально-побутовий сектор.

АЛЕСКЕРОВ Кенан

Я входжу до складу спортивного сектору студентської ради. Є багаторазовим переможцем всеукраїнських змагань з панкратіону.