Засідання обласної секції заступників директорів з навчальної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області.

20 листопада на базі нашого коледжу проведено засідання обласної секції заступників директорів з навчальної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області.

Нараду відкрив та виступив голова Ради директорів Радченко В.М. Керівник обласної секції Тканко О.В., заступник директора з навчально-методичної роботи Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ, ознайомила з планом роботи на 2014-2015 н.р., який був затверджений всіма присутніми.

122252611

З доповіддю на тему: «Особливості організації навчального процесу згідно Закону України «Про вищу освіту» виступила Недашчевська Я.В., заступник директора з навчальної роботи Новгород-Сіверського медичного училища..

Про підготовку навчальних закладів до вступної кампанії 2015-2016 н.р. розповіла Ілляшенко Л.О., заступник директора з навчальної роботи Коледжу економіки і технологій ЧНТУ.

В обговоренні питань взяли участь всі заступники директорів. Учасники наради отримали можливість побачити фрагмент ділової гри з предмету «Організація обслуговування в закладах ресторанного бізнесу»

158498419

Previous Article
Next Article