Семінар-практикум

21 лютого 2017 року відбувся семінар – практикум для викладачів на тему «Інтерактивні методи навчання як засіб формування всебічно – розвиненої особистості».

Метою семінару було активізувати знання про інтерактивні методи навчання, сприяти усвідомленню учасниками важливості застосування  методів та поділитися досвідом про застосування інтерактивних методів на заняттях.

Методист коледжу Бурдюгова С. І.  активізувала знання учасників семінару, щодо визначення терміну «Інтерактивне навчання» шляхом використання інтерактивних методів та охарактеризувала основні задачі та принципи інтерактивного навчання.

У семінарі поділилися досвідом з використання ітерактивних методів на своїх заняттях викладачі Ілляшенко Л. О., Казімірова М. В., Шумська І. В., Дідусенко С. А..

Учасники семінару були ознайомлені з методом «Ділової гри», яку часто на лабораторних заняттях використовує Ілляшенко Л. О.

,

«Лекцією – візуалізацією», про використання якої повідомила Казімірова М. В.,

«Case – метод», який вправно на практичних заняттях застосовує  Дідусенко С. А.

«Коло ідей», який часто використовує Шумська І. В.

Викладач психології Пустовойт А. В. оголосила результати психодіагностичного дослідження студентів І курсу на основі базової загальної середньої освіти та надала рекомендації кураторам груп щодо ціннісних орієнтацій студентів та особливості роботи з дітьми групи – ризику.

Previous Article
Next Article