Тиждень циклової комісії економічних дисциплін

Тиждень циклової комісії економічних дисциплін відбувся з 13 лютого по 21 лютого 2019 року. Усі викладачі циклової комісії прийняли активну участь у його проведенні.

Розпочався тиждень з наукової дискусії (13 лютого) серед студентів спеціальності «Економіка» на тему «Фріланс. Перспективи та недоліки». Основними доповідачами були студентка групи ЕП-5 Шемендюк А. та викладач економічних дисциплін Сакун О.С. Студенти та викладачі циклу прийняли активну участь в обговоренні цієї теми.

14 лютого 2019 року у м. Київ Спілкою автоматизаторів бізнесу було проведено II Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Нові інформаційні технології управління бізнесом» у якій прийняли участь викладачі Білоока Т.П. та Петровська В.О.

На виконання Закону України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» та з метою сприяння духовному збагаченню особистості 15 лютого 2019 року серед студентів коледжу проведено конкурс соціальної реклами «Зупинимо булінг»

Викладачі циклу переглянули представлені на конкурс роботи:

Переможці конкурсу:

Групи ПТБ-2 і ФБС-5

З метою розкриття творчого потенціалу молоді, стимулювання інтересу студентів до оволодіння сучасними інформаційними технологіями організовано та проведено 18 лютого 2019 року I етап ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів 1, 2, 3 курсів ЗВО І-ІІ р.а. Прийняли участь 10 студентів різних спеціальностей.

Найкращі результати показали:

І місце – Максименко Михайло (ЕП-5);

ІІ місце – Довгопол Надія (ЕП-5);

ІІІ місце – Кривоус Нікіта (ЕП-5).

Викладачем Шумською І.В. проведено виховну годину на тему «Безпека в інтернеті. Секстинг» (19 лютого 2019 року)

21 лютого 2019 року в атмосфері здорової конкуренції, творчого пошуку та ініціативності проходила фінансово-економічна гра «Хто зверху». До участі в цій грі були запрошені гості — студенти Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій.

Команди були сформовані зі студентів нашого коледжу та гостей. З одного боку, треба було показати міцні знання з різних дисциплін економічного циклу, креативність, вміння художньо-образно мислити, а з іншого – проявити здатність бути комунікабельними, впливати на згуртованість колективу.

Дякуємо за участь нашим гостям!

Підведення підсумків проводилося в урочистій обстановці, переможці олімпіади, конкурсу та фінансово-економічної гри були відзначені грамотами та солодкими призами.

Викладачі циклової комісії до організації та проведеннятижнязавжди підходять творчо, шукають нові форми і методи проведення заходів, залучаючи все більшу кількість студентів. Плідна співпраця та активність і зацікавленість студентів допомогли досягнути поставленої мети.Тому тиждень пройшов насичено та цікаво як для студентів так і для самих викладачів.

Проведення тижня циклової комісії економічних дисциплін сприяє підвищенню професійної майстерності, прояву творчих здібностей, посиленню дослідницького спрямування та формуванню креативності студентів.

Голова циклової комісії економічних дисциплін Т.П. Білоока.

Previous Article
Next Article