Відкрите заняття з товарознавства непродовольчих товарів

27 лютого 2017 року викладач Козлачкова О. І. з дисципліни «Товарознавство непродовольчих товарів» провела відкрите заняття лекцію – візуалізацію на тему «Скляні товари» у групі КД  -33.

Тема заняття є досить актуальною, так як студенти щодня користуються скляним посудом, а також пов’язана з їх професійною діяльністю. Викладач наголосила на властивостях скляних товарів, видах скла, способах формування  та декорування скляних товарів, ознайомила з класифікацією асортименту скляних виробів та вимогами до якості їх.

Подаючи теоретичний матеріал викладач демонструвала зразки скляних виробів з різного виду скла, з різними властивостями та декором, а також вдало використовувала відео для демонстрації технології виробництва скляного посуду. Окрім цього, розповіла про особливості сучасних  скляних товарів, які використовуються у побуті, це може бути не лише посуд але і декоративні вироби. Студенти групи активно демонстрували товари, які знаходилися на столах.

Всі присутні відмітили, що лекційне заняття пройшло на високому рівні. Викладач використала інтерактивні методи, вдало розробила презентацію  та підібрала відео – матеріали.

 

      

Previous Article
Next Article