Якість товарів та послуг у сфері ЗРГ

29 березня відбулася зустріч з представниками Головного управління захисту прав споживачів м. Чернігів. Тема зустрічі: «Права та обов’язки споживачів і виконавців (суб’єктів господарювання) щодо якості товарів та послуг у сфері ЗРГ».

На зустрічі були присутні студенти груп ВХП – 98, 99, РО – 14 та викладачі циклових комісій товарознавчих та технологічних дисциплін.

Запрошені гості: головний спеціаліст відділу контролю у сферах захисту споживачів та реклами антитютюнового законодавства управління захисту споживачів головного управління Держпродспоживслужби України в Чернігівській області Ігнатенко Валентина Іванівна та спеціаліст відділу Прокопенко Юлія Сергіївна, які ознайомили студентів та викладачів з правилами роботи в ЗРГ та іншими нормативними документами, які регламентують взаємини між споживачами послуг та працівниками закладів.

Висвітлили типові порушення, які найчастіше призводять до виникнення непорозумінь та написання скарг споживачами, що надають підстави для проведення перевірок.

Previous Article
Next Article