Соціальна робота


Актуальність професії


Фахівець соціальної роботи є однією із професій найбільш затребуваних у суспільстві.  Для цієї галузі потрібні фахівці, що прагнуть допомагати меш захищеним верствам населення, бути співчутливим, товариським, розумним, допитливим, постійно займатися самовдосконаленням і не боятися труднощів, мати ґрунтовні знання та високі морально – етичні якості, щоб вирішувати долі інших людей та допомагати їм.

Соціальний працівник – одна з тих професій, яка підтримує людину тоді, коли вихід самотужки їй не вдається знайти. Людські проблеми та їх вирішення є основним вектором діяльності соціального працівника. Сама ж соціальна робота невідривна від суспільства і спрямована на усі його проблемні прошарки.

Професія соціального працівника є складною, виснажливою та напруженою, вона неналежно оцінена державою, часом і суспільством. Але соціальна робота неймовірно цікава, служить на благо, дарує людям надію, відстоює права тих, від кого відвернувся світ та повертає у суспільство тих, хто не міг в ньому втриматися, дарує життя у всіх сенсах цього виразу.

Соціальна робота  – це вияв милосердя, творення добра та турбота про ближнього не тільки через службові обов’язки, а й за велінням совісті та покликанням душі.  Саме тому соціальна робота — не лише професія, це покликання, найвищою нагородою за яке є людська шана та вдячність.

Під час навчання у закладі освіти студенти проходять практику у організаціях та підприємствах різних типів, також відвідують екскурсії для поглиблення знань про роботу соціальних працівників в організаціях соціальної сфери.


Працевлаштування


Здобувачі фахової передвищої освіти можуть працювати на підприємствах будь – якої організаційно – правової форми власності, в органах державної влади та управління.

Фахівець підготовлений до роботи в галузі економіки за Національним класифікатором України: «Класифікатор видів економічної діяльності» ДК 009:2010:
Секція Q Охорона здоров’я та надання соціальної допомоги:
88 Надання соціальної допомоги без забезпечення проживання:
88.1 Надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб
88.10 Надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів
88.9 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання
88.91 Денний догляд за дітьми
88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н.в.і.у
Фахівець здатний виконувати зазначені професійні роботи за Національним класифікатором України: «Класифікатор професій» ДК 003:2010:
3460 Соціальний працівник (допоміжний персонал)
3443 Інспектор з соціальної допомоги
3330 Асистент викладача із соціальної педагогіки
3340 Асистент вихователя соціального по роботі з дітьми з інвалідністю.

Випускники закладу можуть продовжувати навчання у Національному університету «Чернігівська політехніка» та інших закладах вищої освіти.


 

Якщо Ви мрієте працювати у сфері, яка стрімко розвивається, допомагати людям, зростати як особистість та компетентний фахівець, опанувати знання та уміння необхідні для роботи у соціальній сфері, тоді

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!