Кар’єрний шлях випускника

Коледж на постійній основі проводить опитування випускників щодо їх кар’єри. Метою опитування є визначення рівня якості надання освітніх послуг коледжем та моніторинг працевлаштування випускників коледжу.

Студентська спільнота коледжу, педагогічний колектив та адміністрація постійно працюють над покращенням рівня підготовки фахівців у коледжі, зокрема створенням нових можливостей для вдосконалення та розвитку учасників освітнього процесу, підвищенням рівня якості освіти та освітньої діяльності в цілому. Тому, нам важлива думка про умови навчання та пропозиції щодо їх покращення

Також нам цікаво, як склався кар’єрний шлях випускників, чи актуальними були знання та навички,  здобуті під час навчання в коледжі тощо.

анкета, тест, экзамен, список дел, заметок значок в xomo: basics

 

Опитування випускників


Наталія МИЛЬКО, випускниця 2018 року. Працює помічником вихователя у Київському міському центрі реабілітації дітей з інвалідністю. Займається реабілітацією дітей з інвалідністю віком з 2 до 18 років.


Ксенія БАРАНОВА, випускниця 2018 року. Працює в управлінні адресних соціальних допомог Департаменту соціальної політики Чернігівської міської ради на посаді головного спеціаліста відділу прийому соціальних допомог.


Аліна КОВТУН, випускниця 2016 року. Працює у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховий коледж економіки і технологій Національного університету «Чернігівська політехніка» та Національному університеті «Чернігівська політехніка» на кафедрі соціальної роботи, на посаді викладача.


Маргарита КОЖУХАРЬ, випускниця  2022 року, представниця ГО «Ла Страда-Україна», тренерка молодіжної мережі. Проводить вебінари, тренінги, семінари та інші види занять з інтеграції ВПО в приймаючій громаді, соціальної згуртованості, запобігання гендерно-зумовленому насильству, з особливою увагою до домашнього насильства, протидії торгівлі людьми, вирішення конфліктів мирним шляхом,  ефективної комунікації.

Допомагає такій категорії населення, як люди похилого віку. Відвідує їх та надає допомогу фізично та/або ментально, підтримуючи їх емоційно та психічно. Допомагає їм на рівні постачання продуктів харчування, медикаментів та різних побутових засобів.