0dedf428c611535ada10bbd9a10de15d-731x400

День пам’яті та примирення і 73-я річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки Другої світової війни було проведено урочисту лінійку, приурочену Дню пам’яті та примирення  і 73-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

 

Головним завданням навчального закладу було віддати данину шани героям війни, і тим, хто захищав Батьківщину десятки років тому, і тим, хто боронить її сьогодні.

У бібліотеці навчального закладу було організовано експозиції художньої, мемуарної, інформаційно-довідкової літератури, присвячені перемозі над нацизмом у Другій світовій війні, ролі та внеску Українського народу у Другій світовій війні.

 

Студентське самоврядування закладу організувало фотогалерею «Руїни Другої світової війни» та демонстрацію слайд-шоу «Відома і невідома Друга світова війна».

Студентами були виготовлені символи відзначення Дня пам’яті та примирення в Україні та Європі червоні маки – квітки, що уособлюють кров, пролиту на полях боїв, та пам’ять про тих, чиє життя забрала війна та оформлені у алею маків.

 

Студенти та педагогічні працівники  взяли участь у покладанні вінків і квітів  до пам’ятнику  загиблим у  Другій світовій війні та до меморіальної дошки загиблому в зоні АТО випускнку коледжу.