DSC_0393

ІІІ фестиваль «Ми — українці, ми — європейці!»

17 травня весь світ святкує День вишиванки, свято, присвячене українській національній культурі і традиціям. У цей день, який щороку відзначається у третій четвер травня, усі охочі можуть долучитися до свята. Що для цього потрібно зробити? Все просто — одягніть вишиванку на роботу або навчання.

Де́нь Євро́пи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р.

Сьогодні свято братства та єдинства
Ми рівні, ми щасливі, ми живі.

З 2016 року ми започаткували нову традицію коледжу — святкування Дня Європи в Україні та Всесвітнього Дня вишиванки у форматі фестивалю (організатори викладачі Сокол Ю.Ф. та Жостка А.М.).

Кожна група заздалегідь отримала завдання — представити країну учасницю ЄС.

Дуже багато цікавинок про країни Євросоюзу дізналися глядачі під час фестивалю та скуштували традиційні смаколики різних країн.

А оцінювати роботу груп було покликано досвідчене журі у складі:

директор коледжу Сокол М.В., викладач Бабко І.В., головний спеціаліст відділу культури управління культури та туризму міської ради Литвин К.А. та начальник відділу молодіжної роботи та національно-патріотичного виховання Чернігівського обласного молодіжного центру.

Кожна група отримала солодкий подарунок, а переможцями стали:

ІІІ місце — група СР-4 (Болгарія)

ІІ місце — група ГР-4 (Мальта, Фінляндія)

І місце — група СР-5, ПР-8 (Україна)