Безымянный-1-780x400

Конкурс-огляд на кращу кімнату гуртожитку

Наприкінці травня в коледжі було проведено конкурс-огляд на кращу кімнату гуртожитку. Оцінювання кімнат здійснювалось за наступними критеріями: санітарний стан кімнат, художньо-естетичне оформлення, обладнання, стан збереження майна, устрій кімнати, умови для забезпечення навчання, підтримання порядку у місцях загального користування, дотримання правил внутрішнього розпорядку та  активність мешканців у проведенні різноманітних заходів у гуртожитку. До складу організаційного комітету входили: Голова комітету – Ілляшенко Л.О., в.о. директора; заступник голови комітету – Єщенко І.В., заступник директора з ВР; секретар – Літвин К.С., голова студентської ради; голова ради гуртожитку — Сотник Р.О., староста 3 поверху гуртожитку — Вострухіна О.В., староста 4 поверху гуртожитку — Гузій А.О., староста 5 поверху гуртожитку — Лісена М.С., вихователь — Мостепан Н.Г., вихователь — Притиковська Л.С., завідувач гуртожитку — Губар Г.І.

 

За результатами конкурсу І місце зайняла кімната № 300, ІІ місце — кімната № 316 та ІІІ місце — кімната № 324. Переможці конкурсу на кращу кімнату гуртожитку були нагороджені почесними грамотами та солодкими подарунками. Заохочувальні призи також отримали мешканці кімнат № 500, № 404, № 323 за бездоганну чистоту та кімната № 307 за креатив в художньо-естетичному оформленні. За активну життєву позицію та сумлінне виконання обов’язків грамотами та солодкими презентами були нагороджені староста п’ятого поверху — Лісена Марина та заступник старости третього поверху — Фролова Сніжана.

 

 

Окремими відзнаками «Сором гуртожитку!» були нагороджені мешканці кімнат № 309, № 317 та № 424, які за короткий термін зобов’язані ліквідувати недоліки та покращити житлово-побутові умови в своїх кімнатах.