изображение_viber_2021-05-24_19-07-59-780x400

Молодіжна школа бізнесу

З 17 по 21 травня 2021 року студенти І курсу спеціальностей Економіка і Фінанси, банківська та страхування відвідували «Молодіжну школу бізнесу», яку організував Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області.

Програма навчання включала фінансові тренінги, ігротеки, КВЕСТи, які проводили кандидати та доктори наук Національного університету «Чернігівська політехніка». Вивчили як розкласти бізнес по поличках, покрокове відкриття та ведення бізнесу, формування бізнес-моделей.

 

Були організовані зустрічі з заступником директора Чернігівського обласного центру зайнятості М. Торжевським та учасником Інкубаційної програми Business Hub Chernihiv Region А. Дєдковим.

З «майбутніми бізнесменами» ділились досвідом молоді та креативні підприємці А. Пономаренко – засновник та генеральний директор бренду одягу «Yözh» та К. Новосьолова – власниця студії епіляції та естетики тіла «Волохата ворона».

Студенти коледжу активно брали участь у проведених заходах, генерували свої бізнес-ідеї. По закінченню навчання вони отримали знання, позитивні емоції та Сертифікати учасника програми «Молодіжна школа бізнесу».