izobrazhenie_viber_2021-03-02_16-06-5-780x400

Відкрите заняття з англійської мови Івжак Н. Ю.

1 березня 2021 р. викладач Івжак Наталія Юріївна провела відкрите заняття з дисципліни «Англійська мова» у групі ХТ-8 на тему «Природні катастрофи».

Епіграф до заняття: «We cannot stop natural disasters but we can arm ourselves with knowledge: so many lives would not have to be lost if there was enough disaster preparedness» (Petra Nemcova)

Актуальність: У наш час проблема безпеки людства та усунення наслідків природних катастроф стає все більш актуальною. Знання правил поведінки під час стихійних лих дозволяє зменшити загрозу життю і здоров’ю людей, запобігти матеріальним та економічним збиткам.

Присутні: Ілляшенко Л. О., Бурдюгова С. І., Кудряшова Л. А., Куриленко М. А., Кошова А. С.

Присутні зазначили що заняття було проведено на високому методичному рівні. Викладач вдало використовувала інтерактивні методи та прийоми навчання, демонструвала володіння навчальним матеріалом та методикою викладання. Івжак Н. Ю. вдалося створити активну взаємодію студентів і підтримувати залучення їх у всі види навчальної діяльності на кожному етапі заняття. Студенти продемонстрували достатній рівень засвоєння матеріалу та високий рівень мотивації до навчання.