30707101_1619292901439398_6274075311030140928_n-780x400

«Я МАЮ ПРАВО!»

12 квітня 2018 року студенти групи ПР-9 разом з викладачем історії Жосткою А.М. взяли участь у заході «Свобода та особиста недоторканість у взаємодії з правоохоронними органами», що відбувся в Чернігівській обласній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка за участю представників Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Управління патрульної поліції в Чернігівській області та громадської організації «МАRT». Під час заходу його учасники ознайомились із презентованим представниками територіального управління юстиції загальнонаціональним правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час заходу були висвітлені наступні питання:

  • Презентація проекту «Я маю право» (Трейтяк Олег Миколайович, начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області).
  • Захист прав бізнесу від словживань повноваженнями з боку правоохоронних органів (Хардіков В’ячеслав В’ячеславович, начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області).
  • Прояви кіберзлочинності та способи боротьби з нею (Оліфіренко Анастатсія Олександрівна, головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області).
  • Патрульна поліція, як складова частина реформи Національної поліції. Роль Національної поліції в сучасному суспільстві (Копистко Віталій, офіцер прес-служби Управління патрульної поліції в Чернігівській області).
  • Практичні поради щодо стратегій поведінки в різних ситуаціях при взаємодії з працівниками правоохоронних органів (Науменко Дмитро Петрович, юрист громадської приймальні громадської організації «МАRТ»)