IMG_0401-780x400

Чернігів древній та сучасний

20 жовтня 2017 року було проведено виїзне екологічно – туристичне заняття для викладачів на тему: «Чернігів древній та сучасний» під керівництвом викладача історії Молчаненко О. В.

Ольга Вікторівна ознайомила присутніх з історією заснування міста, особливістю панування гетьманів на Чернігівській землі. Під час прогулянки немов спрацювала машина часу і перенесла всіх присутніх у XI– XVIII ст. Викладачі мали можливість пройти стежками козацької слави, уявити військово – оборонні споруди міста, прослідкувати хронологію історичних подій, доторкнутися до стін, яким понад 1000 років, які є живими свідками всіх подій.

Сипливець С. П. ознайомила з історією розвитку театрального мистецтва в давньому Чернігові, першими театрами та виставами, а також зосередила увагу на історії створення та діяльності Чернігівського обласного академічного музично – драматичного театру імені Т. Г. Шевченка.

Жостка А. М. розповіла про особливості будівництва Катерининської церкви, яка є символом Чернігова, і зустрічає гостей зі сторони Києва. Присутні мали можливість ознайомитися з новим іконостасом та інтер’єром собору.

Бабко І. В. розповіла про історію створення перших готелів міста, охарактеризувала стан готельного господарства Чернігова, ознайомила з основними показниками діяльності готелів та проблемами готельного господарства. Викладачі відвідали один з хостелів міста та ознайомилися з його діяльністю.

Викладачі Ілляшенко Л. О. та Смирнова Г. М. ознайомили із закладами ресторанного господарства міста та особливостями їх функціонування.

По закінченню прогулянки викладачі підвели підсумки і зігрілися за чашечкою кави  в затишній атмосфері одного з закладів ресторанного господарства.