Відокремлений структурний підрозділ

III Всеукраїнський з’їзд представників органів студентського самоврядування

У червні 2017 року в місті Києві на базі Національного авіаційного університету відбувся III Всеукраїнський з’їзд представників органів студентського самоврядування.

Голова студентської ради Коледжу економіки і технологій ЧНТУ Шляхетко Катерина та заст. голови студентської ради Федоріна Катерина прийняли в ньому участь. Конференцію відкривали вітальними словами представник з міністерства освіти і науки В.М.Іссаєнко та заступник національного агентства із забезпечення якості вищої освіти С.В.Курбатов.

На порядку денному з’їзду було обрання представника від студентської спільноти в Національну агенцію з забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО).

На вибори зареєструвалося 6 кандидатів, кожен із яких представив свою програму, після чого делегати мали можливість задати їм питання. Програми кандидатів були змістовними і перспективними, а відповіді на поставлені питання – чіткими та конкретними. Між кандидатами відчувалася досить жорстка конкуренція.

За результатами голосування перемогу отримав студент Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Микита Євстіфеєв.

Після з’їзду делегати мали можливість поспілкуватися і обговорити події студентського зібрання, а також молодіжні ініціативи, які в подальшому спільними зусиллями будуть втілювати у життя.

Поїздка вийшла вдалою та продуктивною, в дружній атмосфері утворилося коло нових знайомств. І надалі оргкомітет планує зібрання IV з’їзду представників ОСС вищих навчальних закладів.