DSC_0242-780x400

Конференція — звіт по практиці

8 листопада 2017 року циклова комісія технологічних дисциплін організувала конференцію – звіт по практиці на тему «Літо. Сонце. Море»

Цього року студентам пощастило проходити практику не лише на підприємствах нашого міста, а й на чорноморському узбережжі у смт. Коблеве та болгарському місті Варна.

Своїми враженнями поділилися про проходження практики в еко – готелі «ШишкіNN» студенти групи ГР – 1 Ветох Людмила та Семак Наталія.

Студенти Заговорич Юлія, Скачок Дмитро (ГР – 1), Рижак Сергій, Сорока Анастасія (ВХП – 99), Сурай Вікторія (ХТ – 1), Мойсієнко Карина(ПР – 4) розповіли про базу практику, яка знаходиться в смт. Коблеве «Меліоратор – Юг».

Студенти Корогод Анастасія (ВХП – 98), Глухова Яна(ВХП – 99), Прищепа Яна, Харченко Оксана, Кравченко Вікторія (ХТ – 1)поділилися своїм досвідом проходження практики в Болгарії, а саме у курортному місті Варна.

Заступник директора з навчальної роботи Ілляшенко Л. О. та завідувач навчально – виробничої практики Єременко Н. М. привітали студентів з набуттям досвіду та практичних навичок і подякували за роботу, яку вони виконували під час практики.

За гарну роботу студенти були нагороджені  свідоцтвами та грамотами.