СнимокЧАИЮ

Обласний освітній форум

20 вересня 2017 року у м. Чернігові відбувся обласний освітній форум «Загальнолюдські цінності як невід’ємна складова виховного процесу Нової української школи», в роботі якого взяли участь педагогічні, науково-педагогічні працівники загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів (в тому числі і викладачі нашого коледжу), представники методичних служб органів управління освітою районів, міст, об’єднаних територіальних громад області – усі ті, хто безпосередньо опікується питаннями виховної роботи, позашкільної освіти, психологічної служби та соціальної роботи.

До участі долучились члени Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації.

Особливість форуму полягала в тому, що поряд з освітянами в обговоренні актуальних проблем виховання молодого покоління взяли участь представники батьківської громадськості, учнівського самоврядування, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Микола Анатолійович Конопацький, начальник Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, запросив учасників освітнього форуму до відкритого діалогу на теми:

— Формування патріотичних поглядів, понять, переконань української молоді. Суперечності між об’єктивним зростанням вимог суспільства та реальним станом.

— Морально-правове виховання: взаємодія педагогів, батьків та громадськості. Дитина – об’єкт чи суб’єкт морально-правового виховання?

— Особистий освітній простір. З чого він складається? Інтернет, телебачення, гуртки, секції. Коло спілкування.

Всі учасники форуму, в тому числі представники учнівської та студентської молоді, активно долучилися до широкого обговорення проблемних питань виховання дітей та молоді.

Висловлені учасниками думки й пропозиції будуть покладені в основу рішення форуму та оприлюднені на сайти Управління освіти і науки облдержадміністрації.

Джерело: http://uon.cg.gov.ua/index.php?id=262550&tp=0