еее

Конференція присвячена Всесвітньому Дню охорони праці

22 квітня у ВСП «ФКЕТ НУ «Чернігівська політехніка» відбулася конференція присвячена Всесвітньому Дню охорони праці. Викладачі та студенти підготували змістовні доповіді та вдало їх презентували з використанням платформи ZOOM. Присутніми високо оцінені доповіді Смирнової Галини Миколаївни, Папки Ірини та Макаренко Ксенії.

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства і, головне, влади — до пробле­ми безпеки людини на робо­чому місці, відзнача­ють Всесвітній День охорони праці.

Це свято започаткувала Міжнародна організація праці (МОП), яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві. Одним з головних аспектів цієї роботи є розробка заходів щодо зниження рівня смертності на виробництві.

Святкування дня охорони праці вперше відбувалося в 2003 році, але ще в 1989 році американські і канадські робочі відзначали День пам’яті на честь загиблих на робочому місці. Після цього подібні заходи організовувалися по всьому світу.

В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 р. № 685/200.