DSC00265-780x400

Семінар — обмін досвідом

11 квітня 2017 року відбувся семінар – обмін досвідом  для викладачів на тему «Професійна майстерність викладача та втілення досвіду в навчально – виховний процес коледжу».

На семінарі своїм досвідом поділилися  викладачі Сокол Ю. Ф., Жостка А. М., Петровська В. О., Кудряшова Л. А.

Сокол Ю. Ф. ознайомила присутніх з методами інтерактивного навчання, які вона застосовує на заняттях з правознавства. Вона наголосила, що використання інтерактивних методів дозволяють викладачу постійно  підтримувати пізнавальний інтерес студентів, розвивають критичне мислення та  навички аналізу правових понять, процесів, явищ, тобто сприяють  формуванню правової компетенції студентів. Детально охарактеризувала методи аналізу та розв’язання практичних правових ситуацій, пошуку помилок в нормативно – правових актах, використання елементів рольової гри, методу емоційного стимулювання навчання та інші.

Жостка А. М. поділилася досвідом із застосування інтерактивного методу «Прес» у дискусійному навчанні. Вона зазначила особливості застосування цього методу, правила роботи з ним, навела приклади застосування на заняттях з історії, а також практично використала цей метод з викладацькою аудиторією. Викладачі прийняли участь в обговоренні дискусійного питання.

Петровська В. О. ознайомила з практичним застосуванням інтерактивного методу «Ажурна пилка» на заняттях з податкової системи. Вона охарактеризувала особливості методу, етапи технології застосування методу та його переваги, а також навела приклад застосування методу «Ажурна пилка» на заняттях.

Кудряшова Л. А. поділилася досвідом із  застосування веб – сайтів і веб – квестів  при викладанні іноземної мови. Вона ознайомила з історією виникнення веб – квестів, їх типами та структурою, а також навела один з прикладів застосування веб – квесту.