Відокремлений структурний підрозділ

Увага! Карантин!

На виконання Постанови КМУ № 211 від 11 березня 2020 р. «Про запобігання поширенню на території України гострої ркспіраторної хвороби Covid-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2», постанови  КМУ № 239 від 25.03.2020 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та відповідно до листа МОН №     1/9-176 від 25.03.2020 «Щодо особливостей організації освітнього процесу під час карантину» продовжено карантин в Коледжі економіки і технологій по 24 квітня 2020р.

На період карантину закликаємо усіх бути відповідальними та максимально дотримуватись відповідних правил та рекомендацій!

Ознайомитись з офіційною інформацією щодо заходів запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19, проявів хвороби та дій у випадку захворювання можна на сайті МОЗ (https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov)

На період карантину навчальний процес ні в якому разі не припиняється, лише змінюється його форма – відбувається у дистанційному режимі.

Для організації дистанційного навчання, додатково до платформи Moodle, Telegram-чатів, соціальних мереж, можна використовувати можливості безкоштовного навчання на найкращих навчальних сайтах світу, і зокрема таких: