1

З Днем Незалежності, Україно!

Сьогодні наша держава святкує 30 річницю з дня проголошення незалежності. Це свято особливе для кожного громадянина України, незалежно від місця проживання та мови спілкування. 30 років Незалежності підтвердили наше непереборне прагнення до справедливості, право визначати власну долю, бути творцями свого кращого майбутнього, відстоювати територіальну цілісність, крок за кроком розбудовувати свою європейську державу!

День Незалежності — це нагода згадати всі найяскравіші та найвизначніші періоди становлення молодої держави. 30 років Незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу. В рамках проекту «Країна змін» студенти коледжу дослідили як змінювалась Україна за роки незалежності у їх майбутніх професійних сферах діяльності: індустрії гостинності, індустрії гуманності (соціальній сфері) та сфері банківської і грошової систем.

Нехай свято Незалежності принесе нам щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов. Нехай процвітає незмінно наша прекрасна Україна! Нехай буде їй дана доля великих і яскравих злетів!

Еволюція банківської і грошової системи України

Еволюція індустрії гостинності України

Україна як соціальна держава