shevch

Відкриття VIII Міжнародного мовно — літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

10 жовтня 2017 року під керівництвом викладачів Сипливець С. П. та Рондар І. А. та за участю студентів І – ІІІ курсів відбулося урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка.

Проведення конкурсу сприяє піднесенню престижу української мови та літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, вшанування пам’яті Великого Кобзаря. Водночас  конкурс дає можливість талановитим студентам продемонструвати свої знання української мови та літератури.

Ілляшенко Л. О., заступник директора з навчальної роботи, привітала присутніх з нагоди відкриття VІІІ  Міжнародного мовно – літературного конкурсу ім. Т. Шевченка та побажала усім учасникам творчих звершень та перемог.

Ведучі свята (Золотих Володимир та Вереша Ольга) представили Тараса Шевченка як особистість геніальну, творчу, національно свідому, якому боліло безправ’я в рідній Україні.

У межах теми України студенти першого курсу (Шевченко Карина, Приходько Дмитро, Міщенко Ангеліна, Гордієнко Руслана, Шамкало Антон) представили спробу творчого театралізованого експерименту за поемою Кобзаря «Сон (У всякого своя доля…)».

Ведучі декламували «жіночу» лірику Шевченка («Садок вишневий коло хати…», «У нашім раї на землі…», уривок з поеми «Марія»), особливо виразно, емоційно звучала одна з останніх поезій митця «Чи не покинуть нам, небого…» у виконанні студентки І курсу Лисенко Галини.

Яскравим і завершальним акордом стало виконання пісні на вірш «Муза» студентками Мандровською Світланою та Ніколаєнко Лілією.