Відокремлений структурний підрозділ

Вибори ректора ЧНТУ

Відповідно до «Положення  про порядок обрання представників з числа студентів для участі у виборах ректора Чернігівського національного технологічного університету» 16 травня 2017 року з 09:00 до 15:00 в приміщенні актової зали коледжу відбудеться обрання представників з числа студентів для участі у виборах ректора  Чернігівського національного технологічного університету.

Усі студенти денної та заочної форми навчання, які навчаються в коледжі, мають право брати участь у таємному голосуванні.

  • Член Дільничної комісії здійснює видачу бюлетеня для голосування за умови пред’явлення особою, яка має право брати участь у голосуванні документа, що посвідчує особу. Особа, яка отримує бюлетень для голосування, ставить навпроти свого прізвища підпис у списку осіб, які мають право брати участь у голосуванні.
  • Бюлетень для голосування заповнюється особою, яка бере участь у голосуванні, особисто в кабіні (кімнаті) для таємного голосування. Під час заповнення бюлетенів забороняється присутність у кабіні (кімнаті) для таємного голосування інших осіб, здійснення фото — та відео-фіксації у будь — який спосіб.
  • Особа, яка бере участь у голосуванні, опускає заповнений бюлетень для голосування у скриньку. Забороняються вимога або прохання до особи, яка бере участь у голосуванні, оприлюднити своє волевиявлення.