Олімпійські ігри зародилися у Стародавній Греції ще у VIII ст. до н. е. і регулярно проводились понад тисячу років.

Вже традиційними стали у коледжі олімпійські уроки, які проводять викладачі Лагункова Н.М. та Довбенко А.А.

Цього року почесними гостями свята стали випускниці нашого навчального закладу:

зліва направо
Жмурко Анна, Дятлова Юлія, Ващенко Марія

Призер та Чемпіон України, учасниця Чемпіонату Європи з кросу та з легкої атлетики, кандидат у майстри спорту з легкої атлетики — Жмурко Анна.
Переможець Кубку України 2001 року, Переможець та призер всеукраїнських та міжнародних змагань з легкої атлетики, Чемпіон України та Призер Кубку України 2016 року, кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, колишній викладач коледжу – Дятлова Юлія.

Чемпіонка України серед молоді та Призер Чемпіонату України серед дорослих з легкої атлетики, кандидат у майстри спорту з легкої атлетики — Ващенко Марія

Після загальної розминки команди показали свою обізнаність в тому, що ж таке олімпійські ігри та мали можливість показати згуртованість, витривалість, фізичну підготовку в естафетах.

Переможців нагородили грамотами та солодкими призами.