21-780x400

Тиждень циклової комісії економічних дисциплін

Тиждень циклової комісії економічних дисциплін відбувся з 13 лютого по 21 лютого 2019 року. Усі викладачі циклової комісії прийняли активну участь у його проведенні.

Розпочався тиждень з наукової дискусії (13 лютого) серед студентів спеціальності «Економіка» на тему «Фріланс. Перспективи та недоліки». Основними доповідачами були студентка групи ЕП-5 Шемендюк А. та викладач економічних дисциплін Сакун О.С. Студенти та викладачі циклу прийняли активну участь в обговоренні цієї теми.

14 лютого 2019 року у м. Київ Спілкою автоматизаторів бізнесу було проведено II Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Нові інформаційні технології управління бізнесом» у якій прийняли участь викладачі Білоока Т.П. та Петровська В.О.

На виконання Закону України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» та з метою сприяння духовному збагаченню особистості 15 лютого 2019 року серед студентів коледжу проведено конкурс соціальної реклами «Зупинимо булінг»

Викладачі циклу переглянули представлені на конкурс роботи:

Переможці конкурсу:

Групи ПТБ-2 і ФБС-5

З метою розкриття творчого потенціалу молоді, стимулювання інтересу студентів до оволодіння сучасними інформаційними технологіями організовано та проведено 18 лютого 2019 року I етап ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів 1, 2, 3 курсів ЗВО І-ІІ р.а. Прийняли участь 10 студентів різних спеціальностей.

Найкращі результати показали:

І місце – Максименко Михайло (ЕП-5);

ІІ місце – Довгопол Надія (ЕП-5);

ІІІ місце – Кривоус Нікіта (ЕП-5).

Викладачем Шумською І.В. проведено виховну годину на тему «Безпека в інтернеті. Секстинг» (19 лютого 2019 року)

21 лютого 2019 року в атмосфері здорової конкуренції, творчого пошуку та ініціативності проходила фінансово-економічна гра «Хто зверху». До участі в цій грі були запрошені гості — студенти Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій.

Команди були сформовані зі студентів нашого коледжу та гостей. З одного боку, треба було показати міцні знання з різних дисциплін економічного циклу, креативність, вміння художньо-образно мислити, а з іншого – проявити здатність бути комунікабельними, впливати на згуртованість колективу.

 

Дякуємо за участь нашим гостям!

Підведення підсумків проводилося в урочистій обстановці, переможці олімпіади, конкурсу та фінансово-економічної гри були відзначені грамотами та солодкими призами.

Викладачі циклової комісії до організації та проведеннятижнязавжди підходять творчо, шукають нові форми і методи проведення заходів, залучаючи все більшу кількість студентів. Плідна співпраця та активність і зацікавленість студентів допомогли досягнути поставленої мети.Тому тиждень пройшов насичено та цікаво як для студентів так і для самих викладачів.

Проведення тижня циклової комісії економічних дисциплін сприяє підвищенню професійної майстерності, прояву творчих здібностей, посиленню дослідницького спрямування та формуванню креативності студентів.

Голова циклової комісії економічних дисциплін Т.П. Білоока.