изображение_viber_2021-12-22_10-34-16-391

Засідання Обласного методичного об’єднання завідувачів відділень

16 грудня 2021 року завідувачі відділень ВСП «Фаховий коледж економіки і технологій НУ «Чернігівська політехніка» Петровська В.О., Смирнова Г.В., Шумська І В. взяли участь у засіданні Обласного методичного об’єднання завідувачів відділень ЗФПО Чернігівської області, яке відбулося в онлай-форматі на платформі Zoom.

Засідання відкрив Голова Ради директорів В. Радченко, керівник МО Т. Подгорнова повідомила присутнім порядок денний.

На засіданні виступила заступник директора з навчальної роботи Прилуцького технічного фахового коледжу Дронь Вікторія з темою «Проведення моніторингу якості освіти з метою забезпечення вимог чинного законодавства, державних та галузевих стандартів освіти, органів ліцензування та акредитації».

Ємець Петро, викладач спеціальних дисциплін ВСП «Фаховий коледж транспорту та комп’ютерних технологій НУ «Чернігівська політехніка» розповів про основні вимоги, що визначає стандарт фахової передвищої освіти до освітньо-професійної програми 122 Комп’ютерні науки.

Моришев Юрій, заступник директора з навчально-виробничої роботи ВСП «Фаховий коледж транспорту та комп’ютерних технологій НУ «Чернігівська політехніка», ознайомив з можливостями використання інформаційних систем та освітніх ресурсів для ефективного управління освітнім процесом у закладі фахової передвищої освіти.