Відокремлений структурний підрозділ

Засідання Педагогічної Ради

15 травня 2025 року у ВСП «ФКЕТ НУ «Чернігівська політехніка» відбулося засідання Педагогічної ради, що розпочалося з вступного слова директора коледжу. Михайло Сокол ознайомив колег із порядком денним.

Голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, Марина Левицька, прозвітувала про результати проведення ІІІ науково-практичної конференції «ПЛАНЕТА. ЖИТТЯ. РОЗУМ».

Зазначила, що ця конференція об’єднала здобувачів освіти та викладачів, щоб обговорити найбільш актуальні питання екології та взаємодії людини з природою. Учасники працювали за трьома напрямками:

1. Інформаційні технології у вивченні та збереженні біорізноманіття.

2. Природа в культурі та мистецтві.

3. Соціально-екологічні аспекти взаємодії людини з природою.

Відзначено високий рівень підготовки учасників, їхню зацікавленість, наукову обізнаність і здатність аргументовано висловлювати власну думку.

Керівники робочих груп освітньо-професійних програм Економіка, Фінанси, банківська справа та страхування, Соціальна робота, Галина ПОПОВА, Ірина МУЗИЧКО, Дмитро КАЗІМІРОВ доповілипро аналіз зауважень експертних груп, отриманих під час проходження акредитації освітньо-професійних програм підготовки здобувачів освіти за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр», та стан їх виправлення.

Було наголошено, що експерти оцінювали рівень організації освітнього процесу, якість підготовки здобувачів освіти, кадровий склад викладачів, матеріально-технічну базу та науково-методичне забезпечення.

Також виступила здобувачка освіти групи ФБ-11, член студентської ради, Олександра ТРЯСУЧКІНА, яка розповіла про свої враження як учасниці фокус-групи зі здобувачами освіти.

У ході обговорення колеги поділилися своїми враженнями від процесу акредитації, подякували адміністрації за ефективну координацію та відзначили згуртовану роботу колективу. Також було акцентовано на деяких зауваженнях експертів, які колектив готовий врахувати для подальшого вдосконалення освітнього середовища.

Заступник директора з виховної роботи, Ірина ЄЩЕНКО, розповіла про інформаційно-профілактичні заходи з учасниками освітнього процесу щодо попередження залучення підлітків до колабораційної та диверсійної діяльності.

Повідомила, що воєнний стан в Україні створює серйозні загрози для дітей, особливо підлітків. Одна з найбільших небезпек, яка постала особливо гостро останнім часом – це вербування російськими спецслужбами неповнолітніх для скоєння диверсій, участі у незаконних збройних формуваннях, залучення до колабораційної діяльності. Наголосила посилити інформаційно-профілактичну роботу зі здобувачами освіти щодо небезпеки колабораційної та диверсійної діяльності, звернувши особливу увагу на формування медіаграмотності та навичок безпечного користування інтернетом.

Заступник директора з навчальної роботи, Людмила ІЛЛЯШЕНКО, розглянула питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Визнано участь педагогічних працівників у ІІІ науково-практичній конференції «ПЛАНЕТА. ЖИТТЯ. РОЗУМ» як підвищення кваліфікації в обсязі 10 годин (0,35 кредити ЄКТС).  

Визнано результати підвищення кваліфікації викладачів шляхом проходження курсів на платформі Prometheus за темою «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів» в обсязі 60 годин (2 кредити ЄКТС).