izobrazhenie_viber_2021-03-17_14-51-44-780x400

Відкрите заняття з дисципліни «Адміністративне право»

17 березня 2021 р. викладач Гречка Таїсія Анатоліївна провела відкрите заняття з дисципліни «Адміністративне право» у групі ПР-11 на тему «Адміністративні послуги».

Вид заняття: лекція.

Епіграф до заняття: «Йти попереду людей, працювати для них – ось мистецтво справжньої адміністрації» (Конфуцій)

 

На занятті розкрито поняття адміністративної послуги та досліджено її ознаки; наведено класифікацію адміністративних послуг; визначено та охарактеризовано систему суб’єктів надання адміністративних послуг та суб’єктів звернення за ними; досліджено етапи надання адміністративних послуг та з’ясовано перелік необхідних юридичних документів і дій, що супроводжують процедуру надання адміністративних послуг; розкрито питання плати за надання адміністративних послуг.

 

Присутні: Ілляшенко Л. О., Чумак Т. М., Сокол Ю. Ф., Кобзар В. В.

Робота викладача отримала високу оцінку колег. Присутні зазначили, що заняття проведено на високому науково-методичному рівні. Викладач вдало використовує інтерактивні методи та прийоми навчання, демонструє бездоганне володіння навчальним матеріалом та методикою викладання.

Викладач навчає студентів формулювати і чітко розуміти  основні права, свободи та обов’язки людини і громадянина; застосовувати юридичну термінологію в своїй професійній діяльності; складати та оформлювати документацію; використовувати інформаційні технології для вирішення практичних завдань у галузі професійної діяльності юриста; розкривати зміст основних правових понять та категорій; відстоювати свою позицію методами логіки і переконання, використовуючи правові знання.